Föremål som liknar Ryttare
2069 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 29 april 2024
8376 Gouache
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 april 2024
1013 Oljemålning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 25 mars 2024
8089 Blyerts / rödk..
Såld: 600 kr
Såldes den 11 december 2023
6223 Figurin
Rosenthal, ryttare. Höjd: 18 cm. Längd: 19 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 27 november 2023
3162 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 20 november 2023
4041 Väggplatta
Såld: 1.000 kr
Såldes den 14 augusti 2023
4293 Skulptur
metall, Ryttare. Längd: 22 cm, höjd: 26 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 6 mars 2023
7372 Skulptur
Såld: 500 kr
Såldes den 6 februari 2023