7346 Ljusstakar
Såld: 2.000 kr
Såldes den 20 maj 2024 -
8152 Stol
rysk empire, mahogny
Såld: 100 kr
Såldes den 1 augusti 2022 -
6228 Karmstol
Såld: 3.000 kr
Såldes den 3 maj 2021
8258 Bordslampa
brännförgylld brons / mässing, Rysk Empire, höjd: 60
Såld: 4.000 kr
Såldes den 30 januari 2012 -
5065 Soffa
+ karmstolar, Rysk Empire-stil
Såld: 3.000 kr
Såldes den 31 januari 2011 -
1042 Salongsbord
Rysk empir, H79 (fanérskador)
Såld: 900 kr
Såldes den 7 juni 2005
8240 Stolar
1 par, rysk empir
Såld: 3.500 kr
Såldes den 18 oktober 2004