Föremål som liknar Rye
3070 Porslinskanna ..
Såld: 350 kr
Såldes den 13 november 2023
6251 Skulptur
brons, Barye, Hare. Höjd: 14 cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 19 juni 2023
5080 Etsning
Såld: 500 kr
Såldes den 13 mars 2023
4217 Oljemålning
Såld: 12.500 kr
Såldes den 25 april 2022
1010 Skulptur
Såld: 2.600 kr
Såldes den 28 februari 2022
4085 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 13 juli 2020
3206 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 6 januari 2020
5183 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 15 juli 2019
4008 Tobaksburkar
2 st, Teak/Ek, Bla Ryecraft
Såld: 100 kr
Såldes den 29 september 2014