Föremål som liknar Rudbeck
7149 Book of birds
Såld: 800 kr
Såldes den 29 maj 2023
1036 Oljemålning
Såld: 2.600 kr
Såldes den 30 januari 2023
1037 Oljemålning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 30 januari 2023
5240 Oljemålning
Såld: 2.600 kr
Såldes den 17 oktober 2022
2189 Oljemålning
Såld: 3.800 kr
Såldes den 21 juni 2021
2188 Oljemålning
Såld: 5.200 kr
Såldes den 21 juni 2021
6562 Oljemålning
Såld: 3.800 kr
Såldes den 25 januari 2021
6117 Akvarell
Signerad, Rudbeck, 1949,39x21cm
Såld: 100 kr
Såldes den 20 januari 2020
9355 Oljemålning
Såld: 1.800 kr
Såldes den 9 december 2019