3271 Oljemålning
Rudbäck, Sydländskt hus, signerad. -38, 45x54
Såld: 100 kr
Såldes den 30 mars 2015 -
3239 Oljemålning
Rudbäck, Porträtt, signerad, 32x40
Såld: 800 kr
Såldes den 30 mars 2015 -
3238 Akvarell
Rudbäck, Porträtt, signerad, 36x29
Såld: 350 kr
Såldes den 30 mars 2015
3237 Oljemålning
Rudbäck, Figur, signerad, 23x32
Såld: 100 kr
Såldes den 30 mars 2015 -
3236 Oljemålning
Rudbäck, Tupp, signerad. - 62, 41x33
Såld: 100 kr
Såldes den 30 mars 2015