Föremål som liknar Rotfaner
6464 Fällbord
Såld: 250 kr
Såldes den 8 februari 2021
1010 Fällbord
Rotfaner, diameter: 75 cm, höjd: 70 cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 12 december 2016
6077 Fällbord
1800-tal, Rotfaner, höjd: 78
Såld: 1.000 kr
Såldes den 26 januari 2015
3325 Barskåp
Rotfaner, längd: 83 cm, djup: 40 cm, höjd: 145 cm
Såld: 1.800 kr
Såldes den 27 maj 2013
3020 Rakspegel
1800-tal, Rotfaner
Såld: 550 kr
Såldes den 12 september 2011
4135 Fällbord
Rotfaner, 80x80, höjd: 70
Såld: 1.100 kr
Såldes den 18 januari 2010
4352 Skåp
20-tal, Rotfaner, längd: 160, djup: 42, höjd: 142
Såld: 1.200 kr
Såldes den 3 december 2007
8472 Fällbord
Rotfaner, Dia.83
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 februari 2006
8497 Väggvitrin
rotfaner, H.75
Såld: 1.000 kr
Såldes den 4 april 2005