8236 Färglitografier
Såld: 350 kr
Såldes den 26 januari 2026 -
7216 Matservisdelar
Såld: 400 kr
Såldes den 21 april 2025 -
2008 Tekoppar
6 st, "Rosette", Rörstrand, 1950/60-tal
Såld: 300 kr
Såldes den 15 april 2024
5157 Gardinomtag
2 st, Rosetter, mässing. Höjd: 17 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 23 januari 2023 -
6283 Aftonväska
Såld: 300 kr
Såldes den 9 maj 2022 -
5547 Mattallrikar
Såld: 400 kr
Såldes den 27 juli 2020
7283 Dekorelement
2 st, Rosetter
Såld: 800 kr
Såldes den 18 februari 2008