3621 Armbandsur
Såld: 1.400 kr
Såldes den 8 november 2021 -
7457 Armbandsur
Såld: 600 kr
Såldes den 1 februari 2021 -
3400 Armbandsur
Såld: 1.100 kr
Såldes den 11 maj 2020
6121 Kopparstick
Såld: 100 kr
Såldes den 2 december 2019 -
7490 Etsningar
2 st. romerska motiv, motivet: 13x18
Såld: 150 kr
Såldes den 2 mars 2015 -
2675 Väggrelief
gips, Romerska krigare, 115x110
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 februari 2010
6149 Mynt
3 st, Romerska, 200-talet?
Såld: 350 kr
Såldes den 12 oktober 2009 -
8637 Mynt
diverse bla. Romerska
Såld: 1.200 kr
Såldes den 11 maj 2009 -
2274 Silvermynt
4st, Romerska
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 februari 2007