7472 Akvarell
Rolf Lundquist, Ekor, 20x31
Såld: 100 kr
Såldes den 2 mars 2015 -
7450 Oljemålning
Rolf Lundquist, Skärgård, 50x60
Såld: 100 kr
Såldes den 2 mars 2015 -
1205 Akvarell
Rolf Lundquist, Skagen, signerad, -96, motivet: 26x37
Såld: 100 kr
Såldes den 28 juli 2014
Föremål som liknar Rolf Lundquist
- Träfflista
- alla
- Visa alla