6056 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 30 januari 2023 -
3102 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 13 juni 2022 -
5099 Etsning
Roger Metto, 24/125, Hus, 23 x 49
Såld: 250 kr
Såldes den 26 mars 2012
5518 Oljemålning
Såld: 2.100 kr
Såldes den 8 mars 2010