4423 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 30 juli 2018 -
1670 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 7 januari 2013 -
1608 Akvareller
2 st, Riddarsporre, 1914, 17x30
Såld: 450 kr
Såldes den 13 september 2010
3185 Akvarell
Signerad Riddarsporre, skärgårdsvik, 17x32
Såld: 250 kr
Såldes den 9 november 2009 -
7285 Oljemålning
Riddarsporre, 1884, 60x80
Såld: 600 kr
Såldes den 8 augusti 2005 -
1239 Oljemålning
Riddarsporre, 1929, 55x50
Såld: 350 kr
Såldes den 23 februari 2004
1237 Oljemålning
Riddarsporre, 1931, 50x55
Såld: 150 kr
Såldes den 23 februari 2004 -
8035 Oljemålning
sign Riddarsporre, 1894, flicka på stig, 59x82
Såld: 1.500 kr
Såldes den 3 mars 2003