Föremål som liknar Riddarhustorget

  • Träfflista
  • 5128 Färglitografi
    Såld: 150 kr

    Såldes den 8 december 2025
  • 2005 Etsning
    Såld: 500 kr

    Såldes den 19 februari 2024
  • 8607 Akvarell
    Såld: 250 kr

    Såldes den 2 december 2019
  • 1006 Etsning
    Såld: 300 kr

    Såldes den 11 september 2017
  • 3119 Akvarell
    Såld: 500 kr

    Såldes den 7 oktober 2013
  • 4015 Etsning
    Harald Sallberg (1895-1963), Riddarhustorget, 22x37
    Såld: 100 kr

    Såldes den 28 januari 2013