Föremål som liknar Richards

Vi hittade över 8 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 8129 Oljemålning
    Såld: 2.400 kr

    Såldes den 8 april 2024
  • 9153 Oljemålning
    Såld: 600 kr

    Såldes den 6 november 2023
  • 8237 Affisch
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 13 december 2021
  • 2286 Hurtsar
    Såld: 900 kr

    Såldes den 11 november 2019
  • 9096 Färgkrita
    M G Richardsaon, blommor i vas, signerad, 58x42
    Såld: 300 kr

    Såldes den 3 juni 2019
  • 8064 Akvarell
    John Richardson, landskap med kor & hästar, 38x55
    Såld: 400 kr

    Såldes den 29 april 2019