Föremål som liknar Richards
8129 Oljemålning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 8 april 2024
9153 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 6 november 2023
8237 Affisch
Såld: 1.500 kr
Såldes den 13 december 2021
2286 Hurtsar
Såld: 900 kr
Såldes den 11 november 2019
9096 Färgkrita
M G Richardsaon, blommor i vas, signerad, 58x42
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2019
8064 Akvarell
John Richardson, landskap med kor & hästar, 38x55
Såld: 400 kr
Såldes den 29 april 2019
6087 Blandteknik
Såld: 500 kr
Såldes den 23 april 2018
1185 Oljemålning
L Richards, flodlandskap, 50x75
Såld: 1.500 kr
Såldes den 26 mars 2018
3579 Oljemålning
W Richards, Highland cattel, 40x60
Såld: 1.000 kr
Såldes den 23 november 2015