9356 Akvarell
Såld: 1.100 kr
Såldes den 22 februari 2021 -
6201 Oljemålning
Richard Geiger, Beundrare, signerad Geiger R, 59x78
Såld: 1.500 kr
Såldes den 20 december 2015 -
1320 Akvarell
Richard Geiger, Pierrot med luta, 35x26
Såld: 1.500 kr
Såldes den 14 april 2008
Föremål som liknar Richard Geiger
- Träfflista
- alla
- Visa alla