Föremål som liknar Renoir

Vi hittade över 9 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 9316 Oljemålning
    Såld: 300 kr

    Såldes den 11 september 2023
  • 6398 Vas
    Goebel, Efter Renoir. Höjd: 23 cm
    Såld: 100 kr

    Såldes den 31 januari 2022
  • 2166 Litografi
    Såld: 350 kr

    Såldes den 29 november 2021
  • 3491 Oljemålning
    Såld: 300 kr

    Såldes den 20 september 2021
  • 8007 Etsning
    Såld: 800 kr

    Såldes den 3 februari 2020
  • 6511 Etsning
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 25 november 2019
  • 3639 Grafiska blad
    2 st. Efter Cézanne och Renoir. Motivet: 16x12 cm
    Såld: 300 kr

    Såldes den 3 december 2018
  • 2624 Skulptur
    Såld: 600 kr

    Såldes den 3 september 2018
  • 3604 Etsning
    Renoir, osignerad, modell, motivet: 13,5x19
    Såld: 500 kr

    Såldes den 15 januari 2018