3112 Etsning
Såld: 400 kr
Såldes den 2 april 2018 -
9672 Etsning
Såld: 700 kr
Såldes den 27 april 2015 -
4117 Etsning
Renate Bauer, -77, 10 ex, motivets mått: 27x27
Såld: 400 kr
Såldes den 16 juli 2012
4338 Akvarell
Renate Bauer, -88, bladets mått: 45x68
Såld: 850 kr
Såldes den 7 maj 2012