Föremål som liknar Ragnar
4050 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
8363 Blyertsteckning
Såld: 800 kr
Såldes den 12 februari 2024
8159 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 11 december 2023
3299 Etsningar
Såld: 600 kr
Såldes den 6 november 2023
4507 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 25 september 2023
9432 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 20 februari 2023
3394 Färgkrita
Såld: 100 kr
Såldes den 9 januari 2023
6620 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 12 december 2022
4258 Bokverk
Stockholms Stadshus och Arkitekten Ragnar Östberg
Såld: 500 kr
Såldes den 10 oktober 2022