Föremål som liknar RD

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 1002 Oljemålning
    Såld: 45.000 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6044 Barbord
    Såld: 3.000 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6489 Vas
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6570 Akvarell
    Såld: 700 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6447 Vas
    Såld: 700 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6359 Kökshanddukar
    Såld: 700 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6126 Träsnitt
    Såld: 100 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6574 Färglitografi
    Såld: 5.000 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6769 Bänk
    Såld: 3.400 kr

    Såldes den 12 januari 2026