Föremål som liknar RD
Såld: 45.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
6044 Barbord
Såld: 3.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
6489 Vas
Såld: 1.100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6570 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2026
6447 Vas
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2026
6359 Kökshanddukar
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2026
6126 Träsnitt
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6574 Färglitografi
Såld: 5.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
6769 Bänk
Såld: 3.400 kr
Såldes den 12 januari 2026