Föremål som liknar R Persson
6535 Tekanna
Såld: 700 kr
Såldes den 27 november 2023
5085 Bordslampa
Holger Persson. Höjd: 55cm
Såld: 100 kr
Såldes den 20 november 2023
6181 Akvareller/tusch
Såld: 2.000 kr
Såldes den 17 juli 2023
6182 Litografier
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juli 2023
6180 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 19 juni 2023
2116 Vas
Såld: 450 kr
Såldes den 20 mars 2023
3075 Vas
Såld: 100 kr
Såldes den 6 mars 2023
7542 Fat
Såld: 300 kr
Såldes den 18 juli 2022
4249 Tekanna
Såld: 900 kr
Såldes den 13 juni 2022