3008 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 22 februari 2021 -
3049 Stolar
Såld: 3.600 kr
Såldes den 30 september 2019 -
2392 Blandteknik
Hjalmar Lundberg, Skymning, signerad, 14x21 cm
Såld: 1.800 kr
Såldes den 26 augusti 2019
8048 Blandteknik
4 st Hjalmar Lundberg, Kustmotiv, 14x23
Såld: 450 kr
Såldes den 2 april 2018 -
5042 Skulptur
Såld: 4.000 kr
Såldes den 26 februari 2018 -
1245 Blandteknik
Hjalmar Lundberg, 1921, Fjord, 27 x 42
Såld: 100 kr
Såldes den 15 juni 2015
7190 Stolar
Såld: 4.200 kr
Såldes den 1 december 2014 -
3312 Oljemålning
R Lundberg, hundporträtt, signerad, 1891, 40x29
Såld: 600 kr
Såldes den 12 augusti 2013 -
8443 Etsning
Lars Gunnar Lundberg mm: 24x32, 3/20, 1991,
Såld: 300 kr
Såldes den 27 augusti 2012