7327 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 7 november 2022 -
3649 Oljemålning
Rickard Angantyr Krantz, hus, signerad. , 26x30
Såld: 100 kr
Såldes den 3 november 2014 -
3648 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 3 november 2014
3647 Oljemålning
Rickard Angantyr Krantz, Näckrosor, signerad. , 60x49
Såld: 700 kr
Såldes den 3 november 2014 -
3157 Oljemålning
R Krantz, sommaridyll, 50x60
Såld: 700 kr
Såldes den 1 september 2003