Föremål som liknar R Eriksson
7092 Kanna
Koppar, Birger Eriksson, Falun. Höjd: 23 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2024
9136 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 30 oktober 2023
3098 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 21 november 2022
4329 Blandteknik
3 st, Birger Birger Eriksson, signerad. 27x37 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 2 december 2019
6200 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 21 oktober 2019
1084 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 7 oktober 2019
3063 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 26 augusti 2019
1349 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2019
1161 Färglitografier
Såld: 350 kr
Såldes den 18 mars 2019