8082 Vas
Rörstrand Signerad Stålhane -47, höjd: 22, 5
Såld: 1.000 kr
Såldes den 27 juli 2009 -
6797 Vas
Såld: 1.700 kr
Såldes den 15 juni 2009 -
5489 Keramik
3-del bl. a Rörstrand sign SBE + GN
Såld: 150 kr
Såldes den 1 september 2008
2546 Prydnadsfat
Såld: 300 kr
Såldes den 1 maj 2007 -
1634 Porslin
Såld: 450 kr
Såldes den 2 oktober 2006 -
3359 Vas
Rörstrand sign DA, höjd: 24
Såld: 300 kr
Såldes den 16 januari 2006
1556 Keramik
3 del, Rörstrand sign LT
Såld: 100 kr
Såldes den 10 mars 2003 -
8042 Vas
Rörstrand sign. GW H.11
Såld: 200 kr
Såldes den 7 januari 2003 -
6179 KRUKOR 2 ST
Gustavsberg + Rörstrand sign
Såld: 300 kr
Såldes den 5 november 2001