Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

Föremål som liknar Rörstrand sign



  • Träfflista
  • 8082 Vas
    Rörstrand Signerad Stålhane -47, höjd: 22, 5
    Såld: 1.000 kr

    SÃ¥ldes den 27 juli 2009
  • 6797 Vas
    Rörstrand Signerad Stålhane -47, höjd: 22, 5
    Såld: 1.700 kr

    SÃ¥ldes den 15 juni 2009
  • 5489 Keramik
    3-del bl. a Rörstrand sign SBE + GN
    Såld: 150 kr

    SÃ¥ldes den 1 september 2008
  • 2546 Prydnadsfat
    1 par Rörstrand sign. kungamotiv, dia 40 lagning ..//
    Såld: 300 kr

    SÃ¥ldes den 1 maj 2007
  • 1634 Porslin
    Veckla Stig Lindberg + 1st jultallrik Stig Lindber..//
    Såld: 450 kr

    SÃ¥ldes den 2 oktober 2006
  • 3359 Vas
    Rörstrand sign DA, höjd: 24
    Såld: 300 kr

    SÃ¥ldes den 16 januari 2006




Ladda ner broschyr