Föremål som liknar Provence
9317 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 19 februari 2024
9433 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 10 april 2023
3152 Servisdelar
Rörstrand, Provence, 23 del
Såld: 250 kr
Såldes den 15 augusti 2022
3255 Matservisdelar
21 delar, Provence, Ramatuelle, glaserat lergods
Såld: 1.400 kr
Såldes den 10 januari 2022
7390 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 8 februari 2021
5049 Oljemålning
Såld: 6.000 kr
Såldes den 12 oktober 2020
7441 Färglitografi
Såld: 1.700 kr
Såldes den 8 juni 2020
7040 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 21 januari 2019
7027 Oljemålningar
Såld: 600 kr
Såldes den 17 december 2018