9304 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 8 december 2025 -
1050 Bricka
Såld: 2.600 kr
Såldes den 30 januari 2012 -
3104 Blyertsteckning
Såld: 800 kr
Såldes den 4 april 2011
3238 Rölakanmatta
Portugisisk, sign.A.K, 140x200 (fläckig på ena sidan)
Såld: 300 kr
Såldes den 29 januari 2007 -
8130 Rölakanmatta
Portugisisk, signerad. 190x280 (solkig)
Såld: 400 kr
Såldes den 25 september 2006