4029 Vaser
2 st, Karlskrona, Pompeji. Höjd: 10-20 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 23 november 2020 -
7143 Vas
"Pompeji", Karlskrona, höjd: 21 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 16 oktober 2017 -
5227 Akvarell
signerad. motiv från Pompeji, 10x17
Såld: 100 kr
Såldes den 5 oktober 2009
5137 Matservisdelar
Rörstrand, "Pompeji"
Såld: 2.600 kr
Såldes den 15 juli 2002