Föremål som liknar Pojkporträtt
6187 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 25 januari 2021
7203 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 8 juni 2020
5649 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 20 maj 2019
3137 Oljemålning
signerad, pojkporträtt. Olja på pannå, 34x29 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 3 december 2018
6031 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 9 oktober 2017
7281 Oljemålning
Oidentifierad konstnär, Pojkporträtt, 30x23
Såld: 2.400 kr
Såldes den 17 juli 2017
7767 Akvarell
Signerad, 1893, pojkporträtt, 27x19
Såld: 1.300 kr
Såldes den 3 juli 2017
6026 Oljemålning
Empire, Pojkporträtt, 54x43
Såld: 4.000 kr
Såldes den 27 mars 2017
4286 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 7 mars 2016