Föremål som liknar Pihl
2082 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 22 april 2024
5284 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 1 maj 2023
5061 Blandteknik
Såld: 400 kr
Såldes den 13 mars 2023
1386 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 2 november 2020
8479 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 26 november 2018
5742 Oljemålning
Paul Pihl (1908-1991), fartyg, signerad, 22x27
Såld: 1.200 kr
Såldes den 13 februari 2017
7484 Oljemålning
Paul Pihl, "Normandie", signerad, 58x52
Såld: 350 kr
Såldes den 2 mars 2015
2578 Sockerströare
silver, Sven Magnus Pihlgren, Jönköping 1798
Såld: 700 kr
Såldes den 16 december 2013
6535 Oljemålning
Signerad Pihl, Västkusten, 36x44
Såld: 100 kr
Såldes den 25 november 2013