Föremål som liknar Pierrot
3493 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 6 november 2023
3609 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 7 juni 2021
5596 Bordslampa
Porslin, Pierrot. Höjd: 63 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 10 augusti 2020
3135 Etsning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 16 juli 2018
4136 Oljemålning
Signerad Wenczka. Pierrot, 92x56 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 26 februari 2018
3696 Speldosa
"Automate Paris", Pierrot, modell äldre
Såld: 1.000 kr
Såldes den 18 april 2016
1185 Bordslampa
signerad, Pierrot
Såld: 100 kr
Såldes den 27 maj 2013
9132 Oljemålning
Såld: 2.600 kr
Såldes den 13 maj 2013
7043 Etsning
Såld: 550 kr
Såldes den 27 februari 2012