2030 Färgetsning
Såld: 800 kr
Såldes den 6 april 2020 -
5410 Radio
Linnet Laursen, Piccolo, 1960-tal
Såld: 150 kr
Såldes den 21 maj 2018 -
1531 Filmprojektor
Piccolo, + 4 st filmer, Bla Kalle Anka + broschyrer
Såld: 350 kr
Såldes den 17 november 2014
6172 Fåtöljer
Efter Le Courbussier, 'Piccolo', krom/läder
Såld: 1.500 kr
Såldes den 25 mars 2013 -
8611 Metronom
Taktell Piccolo, Plåt, höjd: 15
Såld: 100 kr
Såldes den 28 maj 2012 -
7398 GRAVYR
Piccolo, 33x43
Såld: 1.300 kr
Såldes den 10 december 2001