Föremål som liknar Picasso
7221 Litografisk af..
Såld: 3.400 kr
Såldes den 13 maj 2024
5378 Grafiskt blad
Såld: 900 kr
Såldes den 29 april 2024
2075 Grafiskt blad
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024
2101 Akvatint
Såld: 2.000 kr
Såldes den 22 april 2024
2102 Akvatint
Såld: 2.000 kr
Såldes den 22 april 2024
7457 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 25 mars 2024
6076 Grafiskt blad
efter Pablo Picasso, ej signerad, 29x21,53x45 cm
Såld: 1.600 kr
Såldes den 25 mars 2024
4220 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 11 mars 2024
8180 Affisch
Såld: 5.000 kr
Såldes den 12 februari 2024