7005 Teckningar
Såld: 100 kr
Såldes den 10 maj 2021 -
3008 Teckningar
Såld: 600 kr
Såldes den 12 april 2021 -
6185 Teckningar
Såld: 300 kr
Såldes den 15 mars 2021
8007 Teckningar
Såld: 350 kr
Såldes den 8 februari 2021 -
6440 Akvarell
Såld: 900 kr
Såldes den 19 oktober 2020 -
6054 Blandteknik
Petter Pettersson, signerad, -86, bladets mått: 91x64
Såld: 350 kr
Såldes den 20 februari 2012
6462 Etsning
Petter Pettersson, Kvistbärerska, -8412 x 15
Såld: 150 kr
Såldes den 18 december 2006 -
3251 Gravyr
Petter Pettersson - 66, 197/260 , 30x24
Såld: 100 kr
Såldes den 16 september 2002 -
4026 TAVLA
Petter Pettersson 1972, 85x60
Såld: 500 kr
Såldes den 20 november 2000