6203 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 30 januari 2023 -
4314 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 23 januari 2023 -
4308 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 23 januari 2023
5070 Oljemålning
Peter Rona, Kust, signerad. Olja på duk, 54x64
Såld: 300 kr
Såldes den 7 januari 2019 -
8622 Oljemålning
Peter Rona, "Husen vid Lungershamn" 46x55
Såld: 600 kr
Såldes den 25 februari 2008