2458 Grafiskt blad
Perti Lindgren, 'Af Chapman' 2/300
Såld: 100 kr
Såldes den 21 september 2009 -
1453 Litografi
Perti Lindgren, "Af Chapman" 2/300
Såld: 200 kr
Såldes den 14 september 2009 -
1452 Akvarell
Perti Lindgren, vinterlandskap, 34x55
Såld: 250 kr
Såldes den 14 september 2009
Föremål som liknar Perti Lindgren
- Träfflista
- alla
- Visa alla