4020 Färgetsning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 17 januari 2022 -
6035 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 7 december 2015 -
5002 Spel
1950-tal, Perma (Slalom & Trafik)
Såld: 800 kr
Såldes den 17 november 2014
7235 Pennor
2 st, papermate USA
Såld: 100 kr
Såldes den 25 november 2002