7178 Grafiska blad
Såld: 100 kr
Såldes den 22 maj 2023 -
3016 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 3 oktober 2022 -
4346 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 13 juni 2022
4088 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 16 augusti 2021 -
6247 Etsningar
Såld: 300 kr
Såldes den 3 maj 2021 -
3054 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 16 november 2020
8509 Oljemålning
Per-Olof Dahl, Kostilleben, 34 x 26
Såld: 1.100 kr
Såldes den 24 mars 2014 -
2254 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 23 september 2013 -
7068 Oljemålning
Per-Olof Olsson (f. 1949), Tårta på fat, 22 x 16
Såld: 350 kr
Såldes den 27 februari 2012