4464 Linoleumsnitt
Såld: 300 kr
Såldes den 5 juni 2023 -
6081 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 1 juni 2020 -
9287 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 9 december 2019
9274 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 18 juni 2018 -
7043 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 12 mars 2018 -
1324 Färglitografi
Per Olov Ultvedt (1927-2006), 190/250, motivet: 26x33
Såld: 200 kr
Såldes den 20 december 2015
8071 Pastell
Per Olov Ultvedt, signerad, 27x39
Såld: 300 kr
Såldes den 21 december 2014 -
3212 Färglitografier
3 st, Per Olov Ultvedt, bladets mått: 48 x 63
Såld: 1.000 kr
Såldes den 14 oktober 2013 -
8477 Teckningar
Såld: 1.500 kr
Såldes den 26 oktober 2009