7028 Litografi
Såld: 1.500 kr
Såldes den 18 juli 2022 -
4053 Färglitografi
Såld: 1.500 kr
Såldes den 20 juni 2016 -
3061 Litografi
Per Kirkeby, 132/400, signerad, bladets mått: 46x38
Såld: 1.000 kr
Såldes den 27 maj 2013
Föremål som liknar Per Kirkeby
- Träfflista
- alla
- Visa alla