1021 Skulptur
Såld: 72.000 kr
Såldes den 11 december 2023 -
7519 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 29 juli 2019 -
7024 Oljemålning
Oidentifierad konstnär, Pegasus, 100x120
Såld: 3.400 kr
Såldes den 28 november 2016
3298 Blandteknik
Oidentifierad konstnär, Pegasus, 100x122
Såld: 700 kr
Såldes den 18 april 2016 -
2230 Skinnsoffa
Pegasus, längd: 190 ca
Såld: 1.700 kr
Såldes den 11 april 2016 -
8112 Skulptur
järn, "Pegasus", längd: 20, höjd: 16
Såld: 2.200 kr
Såldes den 5 maj 2014
2151 Oljemålning
sign. KAS (Kjell Sundberg), Pegasus, 40x30
Såld: 850 kr
Såldes den 18 augusti 2008 -
3059 Oljemålning
Såld: 1.400 kr
Såldes den 19 januari 2004 -
5070 Fåtölj
skinn, England, Pegasus
Såld: 850 kr
Såldes den 26 augusti 2002