Föremål som liknar Paul M
1001 Skulptur
Såld: 10.500 kr
Såldes den 27 maj 2024
5374 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 11 oktober 2021
4491 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 6 januari 2020
8634 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 4 november 2019
2334 Litografi
Såld: 250 kr
Såldes den 3 september 2018
5474 Akvarell
Paul Müller, bygata, 26x18
Såld: 1.000 kr
Såldes den 13 november 2017
4395 Tusch
Såld: 200 kr
Såldes den 13 juli 2015
5382 Oljemålning
Sign Paul man med skägg. 45x34
Såld: 150 kr
Såldes den 6 maj 2013
4190 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 7 maj 2012