Föremål som liknar Palmquist
1006 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 31 juli 2023
8377 Vaser
Såld: 400 kr
Såldes den 30 maj 2022
2560 Vas
Såld: 450 kr
Såldes den 9 november 2020
4406 Skål
+ fat, Palmquist. Längd: 12-21cm
Såld: 150 kr
Såldes den 2 december 2019
7028 Vas
Orrefors, Palmquist. Höjd: 25
Såld: 300 kr
Såldes den 22 april 2019
4633 Vas
Orrefors, Palmquist. Höjd: 24,5
Såld: 450 kr
Såldes den 29 oktober 2018
6595 Vaser
Såld: 300 kr
Såldes den 24 september 2018
3165 Litografier
Såld: 100 kr
Såldes den 10 september 2018
1182 Kristall
Såld: 150 kr
Såldes den 14 maj 2018