Föremål som liknar Palmquist

Vi hittade över 29 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 1006 Akvarell
    Såld: 300 kr

    Såldes den 31 juli 2023
  • 8377 Vaser
    Såld: 400 kr

    Såldes den 30 maj 2022
  • 2560 Vas
    Såld: 450 kr

    Såldes den 9 november 2020
  • 4406 Skål
    + fat, Palmquist. Längd: 12-21cm
    Såld: 150 kr

    Såldes den 2 december 2019
  • 7028 Vas
    Orrefors, Palmquist. Höjd: 25
    Såld: 300 kr

    Såldes den 22 april 2019
  • 4633 Vas
    Orrefors, Palmquist. Höjd: 24,5
    Såld: 450 kr

    Såldes den 29 oktober 2018
  • 6595 Vaser
    Såld: 300 kr

    Såldes den 24 september 2018
  • 3165 Litografier
    Såld: 100 kr

    Såldes den 10 september 2018
  • 1182 Kristall
    Såld: 150 kr

    Såldes den 14 maj 2018