Föremål som liknar Palm
4174 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 22 april 2024
3163 Skålar
Såld: 500 kr
Såldes den 15 april 2024
3234 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 15 april 2024
9080 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 8 april 2024
8112 Färglitografier
Såld: 450 kr
Såldes den 1 april 2024
8020 Vas
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 april 2024
8157 Såsskål
Såld: 2.600 kr
Såldes den 1 april 2024
7294 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 25 mars 2024
7308 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 25 mars 2024