8005 Färglitografi
P Freudenthal, 245 / 250, signerad, motivet: 26x32
Såld: 150 kr
Såldes den 9 maj 2016 -
4267 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 10 november 2014 -
5403 Färglitografi
P Freudenthal, Komposition, motivets mått: 45 x 36
Såld: 700 kr
Såldes den 10 december 2012
8117 Färglitografi
P Freudenthal, 29/91, 100x75
Såld: 1.100 kr
Såldes den 18 oktober 2004