9026 Oljemålning
signerad P Engström. Olja på duk, 31x35
Såld: 150 kr
Såldes den 28 januari 2019 -
4456 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 10 november 2014 -
4082 Oljemålning
P Engström, kyrkogård, ramens innermått: 21x26
Såld: 350 kr
Såldes den 22 april 2013
8166 Oljemålning
Sign P Engström, 1903, Månskenslandskap, 61x42
Såld: 2.300 kr
Såldes den 25 februari 2008