4576 Litografi
Såld: 450 kr
Såldes den 6 januari 2020 -
5175 Etsning
Såld: 400 kr
Såldes den 22 januari 2018 -
8129 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 6 mars 2017
8487 Etsning
Outi Heiskanen, 1992, 16/20, motivet: 18x24
Såld: 450 kr
Såldes den 1 juni 2015