3307 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 9 april 2018 -
2298 Oljemålning
signerad, 1800-tal, ostronplockerska, 45x99
Såld: 1.000 kr
Såldes den 14 augusti 2017 -
8001 Oljemålning
Wiliam Feron (1858-1894), Ostronplockerska, 53x37
Såld: 5.200 kr
Såldes den 12 december 2016
1222 Oljemålning
Sten Ekendahl, Ostronplockerska, 98 x 63
Såld: 700 kr
Såldes den 9 december 2013 -
8179 Oljemålning
Såld: 1.700 kr
Såldes den 2 september 2013 -
8514 Oljemålning
Sydney Muschamp 1888, Ostronplockerska, 40x62
Såld: 12.000 kr
Såldes den 25 februari 2008
3010 OLJEMÃ…LNING
Sign Andrew Black, ostronplockerska, 30x45
Såld: 2.700 kr
Såldes den 7 januari 2002