Föremål som liknar Osk
7229 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2024
7222 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 13 maj 2024
7109 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 13 maj 2024
1026 Akvarell
Såld: 22.500 kr
Såldes den 29 april 2024
8001 Bestick
Pärlemoskaft, ca 75 del
Såld: 200 kr
Såldes den 8 april 2024
1013 Oljemålning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 25 mars 2024
4266 Saltkar
Såld: 6.600 kr
Såldes den 4 mars 2024
3025 Affisch
OS Moskva, 1980, oramad, bladets mått: 94x66 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 26 februari 2024
8078 Dörrklocka
Såld: 150 kr
Såldes den 12 februari 2024