4386 Blandteknik
Marthe Bohm, Olivlund, 35x43
Såld: 100 kr
Såldes den 24 september 2018 -
5268 Oljemålning
Oidentifierad konstnär, olivlund, 37x45
Såld: 600 kr
Såldes den 6 april 2015 -
9383 Akvarell
Signerad Sverre, 1956, Olivlund, Delfi, 27x33
Såld: 150 kr
Såldes den 16 mars 2015
5011 Oljemålning
Stefan Tunedal (f. 1959), Olivlund, signerad, 46x55
Såld: 500 kr
Såldes den 12 januari 2015 -
8133 Oljemålning
Eric Andreas, -55, Olivlund, 33x45
Såld: 100 kr
Såldes den 21 mars 2011 -
5011 Oljemålning
John Haavs Johnson (1915-1968), olivlund, 60x74
Såld: 2.400 kr
Såldes den 5 oktober 2009
7300 Oljemålning
Olivlund, 24x42
Såld: 250 kr
Såldes den 13 oktober 2003 -
7011 Oljemålning
F. Widinghof, olivlund, 24x37
Såld: 650 kr
Såldes den 25 november 2002