Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

Föremål som liknar Olika Konstnärer


Vi hittade över 9 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 3014 Akvareller
    6 st, Stockholmsmotiv, olika konstnärer, Signerad,..//
    Såld: 100 kr

    SÃ¥ldes den 22 april 2024
  • 3161 Akvareller
    6 st, Stockholmsmotiv, Signerad, olika konstnärer,..//
    Såld: 150 kr

    SÃ¥ldes den 15 april 2024
  • 5330 Kaffeservis
    27 delar, Julservis, olika konstnärer bland annat ..//
    Såld: 250 kr

    SÃ¥ldes den 20 november 2023
  • 5318 Akvareller
    4 st, olika konstnärer, yttermått inklusive ram: 1..//
    Såld: 700 kr

    SÃ¥ldes den 22 november 2021
  • 9294 Akvareller
    2 st, Italien. Signerade, olika konstnärer. Motive..//
    Såld: 1.000 kr

    SÃ¥ldes den 5 april 2021
  • 9044 Porslinstavlor
    8 st, Rosenthal, Fåglar, Handmålade, olika konstnä..//
    Såld: 1.200 kr

    SÃ¥ldes den 5 april 2021




Ladda ner broschyr