Föremål som liknar Oidentifierad konstnär
7072 Etsning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 19 januari 2026
6576 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
7205 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
7150 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 19 januari 2026
7085 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 19 januari 2026
7048 Akvarell
Såld: 1.400 kr
Såldes den 19 januari 2026
6390 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 19 januari 2026
6722 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 19 januari 2026
7194 Pastell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026